Stahujeme a instalujeme eToro

K obchodnímu systému eToro je možné přistupovat dvěma způsoby. Jednou možností je instalace samostatné aplikace eToro, jejíž obsluha nabízí víc komfortu. Druhou možností přístupu je eToro WebTrader, k jehož spuštění stačí internetový prohlížeč. Obsluha WebTraderu však není tak jednoduchá jako v případě samostatné aplikace, nenabízí například obchodování v grafickém režimu.

Registrace

1. Kdykoli v průběhu prohlížení tohoto webu klikněte na odkaz Začít obchodovat

2. Zadáním uživatelského jména, hesla a dalších údajů se registrujte do systému eToro. Jednotlivá pole vyplňujte bez české diakritiky, jinak nebude možné registraci dokončit.

Registrační formulář eToro

Instalace aplikace

1. Po úspěšném dokončení registrace klikněte na tlačítko Začít obchodovat, čímž přistoupíte k instalaci platformy eToro.
Klikněte na tlačítko začít obchodovat

2. Stáhněte si instalační aplikaci
Stažení instalační aplikace

3. Spusťte instalační aplikaci a postupujte dle průvodce instalací. Součástí instalace je i výběr jazyka. Není však třeba lámat si s ním hlavu, změnu lze provést i později přímo v nastavení aplikace. Češtinu v nabídce bohužel nenajdeme.
Výběr jazyka

4. Po dokončení instalace se přihlašte pomocí jména a hesla, které jste zadali v průběhu registrace. Vstoupíte tím do režimu obchodování s reálnými penězi. Odtud je možné kdykoli přejít do tréninkového módu, pro ten však potřebujete novou registraci.
Přihlášení do aplikace

5. Začněte obchodovat a vydělávat. Začátečníkům pro první kroky doporučujeme především našeho Průvodce aplikací v češtině a další manuály eToro v angličtině.

eToro Web Trader

Zvolíte-li si k administraci svých obchodních transakcí prostředí internetového prohlížeče, prakticky pro Vás z výše uvedeného postupu odpadají kroky 1 – 3. Ke svému účtu budete moci přistupovat z jakéhokoli počítače připojeného k internetu. Budete se však muset smířit s o něco pomalejší odezvou a menším komfortem práce.

Pro vstup do eToro WebTrader zadejte do svého prohlížeče adresu: www.etoro.com/WebTrader/
eToro WebTrader